Etesty

Dnes jsem narazil na etesty. ETesty jsou projekt pro otestování vašich znalostí z vyhlášky o pravidlech silničního provozu, jejíž poslední změna proběhla 1. ledna 2006, kdy byl zaveden nový zkušební test. Na stránce etesty.mdcr.cz máte možnost si nový způsob skládání testu vyzkoušet.

Nyní si i Vy můžete zkusit otevřit stránku etesty na stránkách ministerstva dopravy a vyzkoušet zda byste prošli případnou zkouškou (http://etesty.mdcr.cz/). Otázky si můžete procházet podle kategorií (vyhláška, křižovatky, povinnosti, zdravotnická příprava, značky) a na závěr si zkusit napsat cvičný test jako v autoškole. Pozor eTesty naleznete na adrese ministerstva dopravy http://etesty.mdcr.cz/, nikoliv na etesty.cz nebo e-testy.cz

Etesty - Znáte pravidla silničního provozu?

Každý test ze sady eTesty obsahuje 25 otázek, které mají pouze jednu správnou odpověď. Jednotlivým otázkám je přiřazena konkrétní bodová hodnota, maximum je 50 bodů, minimum pro úspěšné složení testu je 43 bodů. ETesty obsahují pouze schválené zkušební otázky, které jsou zveřejněny ministerstvem dopravy, pozdější úpravy budou postupně do sady eTesty postupně přidávány.

Závěr: Doporučuji všem si etesty zkusit

Cílem testů ministerstva dopravy je zavedení nového moderního způsobu testování znalostí žadatelů o řidičský průkaz. ETesty můžou pomoci lidem, kteří jsou přihlášeni do autoškoly a chtěli by se učit otázky snadno a rychle. Nevýhodou je, že eTesty nejsou ke stažení, musíte je provádět online. Mě se testy líbily, řidičák vlastním přes 5 let a spoustu tisíc kilometrů mám naježděných, přesto jsem si některými otázkami nebyl jistý. Přesto jsem rád že se mi etest podařilo udělat:-) Pokud vás etesty zaujaly, napište do prohlížeče adresu etesty.mdcr.cz a otestujte své znalosti.

Vyšlo 07.06.2007, v blogu: 0 1 2 3 4 5 6 7 8

Děkuji, že jste se rozhodl(a) přečíst tento článek. Budu rád i za komentář. Pokud Vás tento článek zaujal a rádi byste jej doporučili ostatním, podpořte mně prosím tím, že věnujete minutku svého času a uděláte mi reklamu na linkuj.cz, vybrali.sme.sk či jagg.cz. Přeji příjemné čtení

Poslední články

Diskuse k blogu

Zatím nikdo nevložil komentář. Chcete být první? Přidání příspěvku
©PC-guru.cz 2000-2008 | Optimalizováno pro 1024*768