O autorovi

Autor tohoto blogu je programátorem s dlouholetými zkušenostmi. Říká o sobě, že dokáže naprogramovat vše, co zákazník požaduje. Nejčastěji používá jazyky C++ a Python, ale v minulosti se setkal s desítkami jiných jazyků. Rád používá agilní metody programování - metodologii SCRUM či extrémní programování.

Vystudoval magisterský obor na VUT - fakultě Informačních technologií v Brně. V současné době je zaměstnán ve společnosti Seznam.cz a.s, kde pracuje na projektech z fulltextu, streamování radia a několika dalších. V minulosti byl zaměstnán u jedné česko-americké společnosti, která poskytuje outsourcing v oblasti telekomunikací. Jako primární operační systém používá od roku 1999 GNU/Linux Debian.

Ve volném čase postupně objevuje kouzlo fotografování. Začínal s obyčejným kompaktem značky Olympus, ale v současnosti vlastní digitální zrcadlovku Nikon D40, se kterou je nadmíru spokojen. Poslouchá převážně tvrdou rockovou muziku, ale nebrání se jakémukoliv hudebnímu stylu. Pro načerpání energie a odreagování si rád pustí Arakain, Škwor, Dogu či Metallicu.

Autor: Ing. Roman Schulz
E-mail: rschulz (zavinac) centrum.cz
Jabber: rschulz (zavinac) jabber.cz
profil na linkedin.com
profil na Facebooku
profil na Twitteru
profil na abclinuxu.cz
profil na ČSFD.cz
©PC-guru.cz 2000-2008 | Optimalizováno pro 1024*768