Mapa Evropy zdarma

Vítejte na stránce věnované mapám Evropy. Podrobné satelitní mapy Evropy hledejte na mapách od Googlu, protože Vám usnadní orientaci v neznámých místech. Jedete na dovolenou? Podívejte se na mapě Evropy na vaše místo dřív než dovolenou koupíte! Můžete využít i vyhledávání míst a regionů v horní částí každé stránky. Poznejte svět z jiného pohledu, v satelitních nebo leteckých mapách se orientuje mnohem lépe než v obyčejných mapách, zvlášť když v nich jsou například popisky ulic atd.

K čemu satelitní mapy Evropy?

Mapa Evropy existuje na internetu v dostatečně vysokém rozlišení, papírové jsou v takové kvalitě jen těžko k nalezení. Pokud si zakoupíte cestovního průvodce, tak ve většině případů obsahuje pouze hrubou mapu Evropy či daného státu, dále v ní je mapa hlavního města a občas pár větších měst. V dnešní době však není nutnost ihned drahé průvodce nebo mapy před cestou kupovat, jelikož existuje mnoho webových serverů kde si lze až do úrovní silnic prohlédnout místa které nás zajímají, jenž si poté můžeme případně vytisknout.

Online mapa Evropy od Google nabízí jak kreslené mapy, tak reálné pohledy z vesmíru a letecké snímky které se hodí pokud například hledáte místo kam zaparkovat své auto. Tyto a další pomůcky často můžete použít v případě, když si přes internet rezervujete levné ubytování v menším hotelu a znáte pouze jeho adresu a nevíte si rady jak dané místo najít.

Jak se dostat na mapu Evropy?

Stačí kliknout na odkaz mapa Evropy a najít si vaši destinaci kdekoliv v Evropě nebo na celém světě.

Jak je mapa Evropy od Google detailní?

To musíte posoudit sami:

Mapa Evropy Mapa Evropy Mapa Evropy Mapa Evropy Mapa Evropy

Mapa Evropy

Pokud vám to stačí, můžete si mapu Evropy prohlédnout přímo zde na této stránce:


Zvětšit mapu

Další možnosti

Další mapy Evropy můžete najít přes Google. Pro hledání v mapách České republiky doporučuji mapy od Seznamu.cz, na nich jsou kvalitnější snímky.

Zajímavosti o mapách

Pokud vám tyto ukázky nestačí, nezoufejte! Google pro vás připravil mapu Marsu a mapu Měsíce.

Vyšlo 31.08.2008, v blogu: 0 1 2 3 4 5 6 7 8

Děkuji, že jste se rozhodl(a) přečíst tento článek. Budu rád i za komentář. Pokud Vás tento článek zaujal a rádi byste jej doporučili ostatním, podpořte mně prosím tím, že věnujete minutku svého času a uděláte mi reklamu na linkuj.cz, vybrali.sme.sk či jagg.cz. Přeji příjemné čtení

Poslední články

Diskuse k blogu

děkuji 
Mapa se mi líbí moc dobře sem ji využila ve škole ale hledám mapu švýcarska a cokoliv o něm do zeměpisu jinak tyto mapy mám ráda. značka této mapy je velmi populární ale ani se nedivím je přehledná . pokud možno dejte sem něco o tom ŠVÝCARSKU prosííím!!!!!!!!!!! 
Vložil: Beruška (09.12.2007 16:59:25)
Mapa 
tuto mapu využívám často při cestování. Moc se osvědčila! poraďte na jaké adrese sehnat mapu benzinových stanic celé Evropy. Dík 
Vložil: Jaris (09.12.2007 17:01:35)
Názor 
Tato mapa Evropy je opravdu propracovaná a i mně, světákovi a cestovateli byla již několikrát užitečná. Mohu jen a jen doporučit vzhledem k poměru kvality a ceny. 
Vložil: fuk (09.12.2007 17:02:47)
Mapa Francie 
Potřebovala bych mapu celé Francie... Jinak je tato mapa Evropy super 
Vložil: Terezka (09.12.2007 17:09:26)
mapy 
nazdar lidi jestlize chcete vice tak nejlepsi mapy jsou na google earth to je super mate celou zemekouli pred sebou a muzete si priblizovat jak chcete najdete si treba frankfurtske letiste a kdyz budete hodne pozorni tak najdete ve vzduchu dopravni letadla cus a badejte ! 
Vložil: walter (31.12.2007 15:39:41)
mapy zdarma 
http://openstreetmap.cz

nejlepsi mapy evropy, svycarska a take zbytku sveta. 
Vložil: mapy (06.10.2010 20:07:26)
Přidání příspěvku
©PC-guru.cz 2000-2008 | Optimalizováno pro 1024*768