Kde najít obchody C&A? Móda, oděvy, oblečení

Uživatelé internetu, kteří ještě nedávno na Seznamu hledali obchody C&A, H&M a další, se správného výsledku nemohli dočkat. Seznam totiž považovatl znak & jako oddělovač slov. Nedávno však usoudil, že toto chování není korektní a mnoha obchodníkům škodí. Proto se rozhodli znak ampersand ve výrazu C&A a mnoha dalších považovat za část slova, pokud není od zbytku slova oddělen mezerami.

Toto chování jsem velice přivítal, protože jako programátor často hledám slovní spojení obsahující podobné znaky, např. C++, C#. Níže uvedu některé konkrétní příklady:

Obchod C&A - Oblečení

V obchodech C&A seženete módu pro mladé a starší. Móda, která má pro každou příležitost a pro každý typ právě to vhodné. C&A nabízí svým zákazním v Evropě kvalitní oděvy za přístupné ceny již déle než 100 let. Je to evropský dům který 1012 prodejen v 16 evropských zemích. Ne každý však ví, že zkratka C&A znamená Clemens & August. Písmena C&A jsou iniciály bratrů Clemense a Augusta Brenninkmeijerových, kteří v roce 1841 v Holandsku založili pod názvem C&A textilní podnik.

Nyní po úpravě vyhledávání se ze seznamu dostanete přímo na www stránky obchodu C&A, které jsou http://www.c-a-a.cz/.

Vyšlo 01.12.2008, v blogu: 0 1 2 3 4 5 6 7 8

Děkuji, že jste se rozhodl(a) přečíst tento článek. Budu rád i za komentář. Pokud Vás tento článek zaujal a rádi byste jej doporučili ostatním, podpořte mně prosím tím, že věnujete minutku svého času a uděláte mi reklamu na linkuj.cz, vybrali.sme.sk či jagg.cz. Přeji příjemné čtení

Poslední články

Diskuse k blogu

Zatím nikdo nevložil komentář. Chcete být první? Přidání příspěvku
©PC-guru.cz 2000-2008 | Optimalizováno pro 1024*768