Skupina Sagittari září s albem Zaříkávač hadů

Album, o kterém bych se chtěl dnes zmínit, je velmi očekávaný počin "Zaříkávač hadů" od české speed/power metalové kapely Sagittari. Album je pojmenováno od úvodní skladby a má trochu mýtický podtext. Od jeho vydání už uplynulo přibližně půl roku, ale stále patří mezi má nejoblíbenější. Kapela Sagittari se orientuje na melodický speed & power metal, jenž je doplněn harmonickými tóny symfonického orchestru.

Tvorba kapely vychází z dob řeckých bájí a mýtů, kdy se o vládu nad světem dělili mocní bohové a ďáblův velvyslanec zaříkávač hadů. Jedná se o poctivou českou muziku obsahující spousty riffů a sól, doplněnou skvělými a originálními texty. Právě ty vytvářejí jedinečnou spleť příběhů, dobarvujících atmosféru Sagittari. Skladby jsou melodické, některé si můžete poslechnout přímo z jejich oficiálních stránek www.sagittari.cz v sekci download, či přímo kliknutím na jeden z odkazů: Noční obřad, Racing gear, Vládci, Šachista, Zaříkávač hadů, Svědectví.

Uvedené skladby si můžete poslechnout a pokud se vám zalíbí, nic nebrání objednat si celé album. Mě se nejvíce líbí skladba Vládci a mile mě překvapily Racing Gear, Graffiti, Accoltellatore. Na album mám spoustu chvály, texty super, zpěv naprosto dokonalej a hudba uchvacující.. V ČR se skupina Sagittari rozhodně neztratí. Pro více novinek můžete shlédnout profil na bandzone.

Vyšlo 31.07.2009, v blogu: 0 1 2 3 4 5 6 7 8

Děkuji, že jste se rozhodl(a) přečíst tento článek. Budu rád i za komentář. Pokud Vás tento článek zaujal a rádi byste jej doporučili ostatním, podpořte mně prosím tím, že věnujete minutku svého času a uděláte mi reklamu na linkuj.cz, vybrali.sme.sk či jagg.cz. Přeji příjemné čtení

Poslední články

Diskuse k blogu

Ahoj, mám dotaz mimo mísu 
Když dělám v photoshopu, a duplikuji vrstvu tak mi následně nejde dát obraz/přizp./úrovně. Proč? Mam označenou tu duplikovanou vrstvu..Prosím odpovězte. Díky 
Vložil: Lenička (14.08.2010 13:33:35)
Přidání příspěvku
©PC-guru.cz 2000-2008 | Optimalizováno pro 1024*768