Strong DC++

Direct Conect (DC++) je program pro sdílení a stahování souborů z internetu. Umožňuje stahování souborů (Včetně hudby, obrázků a dalších). Obsahuje mnoho užitečných funkcí, například alternativní zdroje, nastavení priorit stahování, vyhledávání souborů atd.. Na zdrojových kódech tohoto programu vznikla spousta dalších klientů, které se postupem času staly lepšími, než samotné DC++. Mezi jeden z nich patří i klient Strong DC++, o kterém bude dnes řeč. Níže naleznete odkaz na Strong DC++ download.

Strong DC++

Strong DC++ patří mezi nejlepší klienty pro sdílení souborů přes síť DC++. Funkčně vychází z programu DC++, navíc obsahuje spoustu užitečných novinek.

Strong DC++ download

Velkou výhodou je to, že je pod licencí GNU/GPL, můžete si jej stáhnout zdarma třeba zde: Strong DC++ download (verze pro Windows), Strong DC++ download (zdrojové kódy Strong DC++)

Hlavní výhody Strong DC++

  • Segmentové stahování - Stahuje jeden soubor od více uživatelů najednou. Tento způsob stahování dramaticky z rychlost stahování, zvláště na rychlém připojení, a je bezpečnější než klasické s stahování
  • Částečné sdílení souborů - Umožní přijímat a odesílat části souboru, který právě stahujete vy nebo jiní uživatelé. Zvyšuje rychlost stahování a šíření souboru.
  • Omezovač rychlosti stahování/odesílání - Zabrání plnému využití linky, aby stále zbyla rychlost na brouzdání po webu.
  • Automatické odpojování pomalých stahování - Odpojuje zdroje, jejichž rychlost je po určitou dobu pod zadanou hranicí. Klesne-li však rychlost při segmentovém stahování příliš nízko, je zdroj odpojen bez ohledu na nastavenou hodnotu, aby se zabránilo zbytečnému využití slotu.
  • Možnosti přizpůsobení - Možnost nastavení zvuků, barevných schémat, ikon atd.

Alternativy ke Strong DC++

  • DC++ - Originální klient pro stahování souborù ze sítě Direct Connect (DC++). DC++
  • CZ DC++ - Česká verze programu Direct Connect DC++. Umožňuje navazovat na přerušená stahování i od jiných uživatelů, nastavovat souborům priority stahování... LDC++
  • L DC++ - Klient pro síť DC, od ostatních DC klientù převzal spoustu vynikajících vlastností. LDC++
  • RevConnect - Program je založen na originálním klientu DC++, obsahuje spoustu pokročilých vlastností. RevConnect
  • Linux DC++ - Vynikající DC++ klient pro Linux. Linux DC++

Legálnost sdílení

Je velká skupina lidí, kteří používají DC++ klienty pro sdílení a stahování filmů zdarma, stahování dvd a cd (nelegálních) atd. Takové jednání je však v rozporu s platnými zákony v ČR. DC++ je ale naprosto legální program, stejně jako Firefox a Internet Explorer, pomocí kterých se dá taky stahovat nelegální software. K čemu ho uživatelé použijí už je jenom na nich.

Výhody Strong DC++

Velkou výhodou Strong DC++ je, že pokud narazíte na jakýkoliv problém, můžete se s dotazem obrátit na české fórum o Strong DC++ ( Fórum o Strong DC++). Pokud jste ještě Strong DC++ nezkoušeli, doufám že jste klikli na odkaz Strong DC++ download a tento super program na stahování vyzkoušíte.

Vyšlo 15.06.2007, v blogu: 0 1 2 3 4 5 6 7 8

Děkuji, že jste se rozhodl(a) přečíst tento článek. Budu rád i za komentář. Pokud Vás tento článek zaujal a rádi byste jej doporučili ostatním, podpořte mně prosím tím, že věnujete minutku svého času a uděláte mi reklamu na linkuj.cz, vybrali.sme.sk či jagg.cz. Přeji příjemné čtení

Poslední články

Diskuse k blogu

Linux a DC  
LinuxDC
http://www.linuxexpres.cz/blog/dc-download-zadny-problem-ii 
Vložil: Hodza (28.12.2007 15:09:19)
začátečník 
Dobrý den,
jsem naprostý začátečník na internetu a už se mi "povedlo"internet zlikvidovat,i když nevím vůbec čím.Přišlo mi na FIREFOX program na "renovaci",už při kliknutí na ikonu-a potom se mi ukázalo:"SERVER NELZE NAJÍT!".Zničila se mi síťová karta,následně hned i grafická karta a já už se bojím na cokoliv sáhnout,abych internet opět nezrušila.Zeťák mi řekl,jak budu něco stahovat,že už k nám nebude jezdit,a tak se nemohu nic naučit.On sám zná,odkud bez obav stahovat-stahuje ze STRONGU,potřebovala bych stahnout k poslechu písní "winrar",ale bojím se,aby mi to nesežral vir,jak to mohu teda udělat,abych byla v klidu,že se nic nestane s internetem?Můžete mi,prosím, poradit?
Děkuji zajíc Renata 
Vložil: Renata (07.02.2008 13:27:55)
strong dc 2.11 
mam problem, som active, stahujem, vsetko ide ako ma, okrem funkcie SEARCH, po zapnutii funguje len raz, dalsie pokusy o hladanie hocijakeho suboru dopadli bez akehokolvek vysledku, aj '.exe' je bez odozvy, po restartovani to zase funguje len raz, prosim o pomoc, som dost sklamany novou verziou, pred tym som nemal ziadne problemy so starsimi 
Vložil: mario (25.02.2008 20:20:00)
Přidání příspěvku
©PC-guru.cz 2000-2008 | Optimalizováno pro 1024*768