Vtipy

Šel vtip, zakopl o vtip a bylo po vtipu. Pro dnešní den jsem si připravil pečlivě vybrané vtipy, které se mi v poslední době líbily. Toto je první sada mých oblíbených vtipů.

Nejoblíbenější vtipy

přijde člověk do baru v nejvyšším patře mrakodrapu. Vypadá to tam slušně, tak si přisedne k pultu, objedná si a dá se do řeči s chlapíkem vedle.
"Jsem tu poprvé, stojí to tu za to?"
"Jo, já jsem tu pořád. Je to tu vážně mimořádný místo."
"V čem?"
"Vidíš támhleto okno? To třetí zleva? Vítr tu naráží na stěnu budovy tak zvláštním způsobem, že když vyskočíš ven, uletíš jenom pár metrů a hodí tě to zpátky."
"Ale to přece nejde."
Chlapík se místo odpovědi zvedne, otevře okno a vyskočí. A opravdu - uletí sotva deset metru, zastaví se ve vzduchu a proletí oknem zpátky dovnitř.
"Je to sranda, měl bys to taky zkusit," řekne a vrátí se k baru. Člověk zaváhá a pak proskočí otevřeným oknem. Deset metru, dvacet, třicet, padesááát... a plác. Rozmázne se o chodník. Barman se nakloní k chlápkovi a utrousí:
"Poslyš, Supermane, ty když se napiješ, seš vážně pěkná kurva!"

vtipy o zvířatech

Zvířátka si v lese postaví krásnou kadibudku. Ve dveřích je srdíčko a na zadní stěně okénko. Zvířátka k ní příjdou druhý den a okénko vzadu je rozbité. Svolají sněm. "Tak, kdo o tom něco ví ?" Přihlásí se zajíc. "Nó, ja bych o tom něco věděl. Jdu večer po lese, najednou mě chytne mědvěd vytře si se mnou prdel a prohodí mě tím oknem." "No jo, je to přece medvěd, tak to nějak překousnem." Opraví kadibudku a vypadá zas jak nová. Příjdou k ní další den a celý dveře jsou rozmlácený. Opět svolají sněm. "Tak kdo o tom něco ví ?" Přihlásí se vlk. "No já bych o tom něco věděl, jdu večer po lese, najednou mě chytne medvěd, vytře si se mnou prdel a prohodí mě těma dveřma." "No je to přece jenom mědvěd, tak to nějak překousnem a zapomeneme na to." Opraví kadibudku a odejdou. Příjdou další den a kadibudka totálně celá rozmlácená. Svolají sněm. "Tak tohle už je vážně moc !!! Kdo o tom něco ví ??" Přihlásí se ježek. "Nó, já bych o tom něco věděl..."

Po lese se rozšíří zpráva, že mají zvířátka jít k odvodu. Medvěd je z toho celý vyděšený, protože z vojny má děsnou hrůzu. Pořád přemýšlí, jak se vojně vyhnout, ale nic ho nenapadne. Když už jde celý stresovaný k lékaři na odvodovou prohlídku, potká zajíce. Zajíc jásá: "Mám modrou!" Medvěd se užasle ptá: "Ty, zajíci, jak jsi to udělal?" Zajíc na to: "Uřezal jsem si péro!" Medvědovi málem vypadlou oči z důlků, jak hledí. Ale říká si, že do toho by nešel. Jde dál a potká lišáka. "Ty, lišáku, co vojna?" "Nejdu, medvěde, mám modrou, ufiknul jsem si péro a je to!" Čím blíž je medvěd blíž doktorovi, tím víc se klepe strachy z vojny, je úplně v háji. Těsně u ordinace potká ještě tchoře, ten taky nejde, má modrou a péro pryč. Medvěd stojí přede dveřmi, pot z něj teče proudem, celý se klepe z toho, jaký má odpor k vojně. Nekonec si řekne: "Já na vojnu? Nikdy!" A ufikne si péro. Pak zaklepe na dveře ordinace, vejde, ale doktor hned jak ho uvidí, volá: "Á medvěd! Ty sem ani nechoď, celý les ví, že máš ploché nohy!"

Fotograf: "A fotečky budete chtít černobíle, nebo barevně?"
Zebra: "Debile!"

Ostatní vtipy

Dopravák zastaví auto, které jede ve městě 110 a povídá:
Dobrý den, váš řidičský průkaz.
Nemám, ten mi sebrali před chvílí vaši kolegové, když mě chytili vožralýho.
Tak techničák.
Cože techničák, nemám, vždyť já sem tak zlitej, že ani nevím, kde sem to auto ukrad...
To je kradený auto ?!!!
Jo, ale moment, kouknu se do kaslíku, myslim, že sem tam něco takového zahlídl, když sem tam házel pistoli...
Jakou pistoli?
No, jak jsem s ní vodpráskl toho podělanýho řidiče, co mi překážel v tomhle autě. Jestli chcete vidět jeho zdechlinu, tak je v kufru...
Dopravák ihned zavolá zásahovku, ta přijede, vyskáče, obklíčí auto a jejich šéf jde k řidiči a povídá:
Řidičák!
Tady prosim.
Techničák !
Tady...
Můžu kouknout do přihrádky?
Jasně... (samozřejmě žádná pistole)
A do kufru ?
Samozřejmě... (žádná mrtvola)
Tak teď jsem trochu zmatený, tady kolega mě zavolal, že jedete opilý bez papíru, v kradeným aute, ozbrojenej a s mrtvolou v kufru... No to je skvělý a vsadím se, že bude ještě tvrdit, že sem jel moc rychle...

Stojí 2 kosmonauti na měsíci a koukaj střídavě na sebe, na raketu, na zemi, na sebe, na raketu, na zemi, na sebe, na raketu, na zemi, na sebe, na raketu, na zemi, na sebe, na raketu, na zemi..... až to jeden z nich nevydrží a povídá druhýmu: "No na mě se nekoukej, já tam ty klíče nezabouch..."

Doufám, že se Vám dnešní vtipy líbily. Pokud ano, tak je zde budu vkládat častěji. Pokud se vám vtipy líbily, pošlete odkaz na tuto stránku svým kamarádům a známým, určitě to ocení. Zajímá vás proč sem píšu vtipy? Protože chci aby moje nejoblíbenější vtipy mohli číst i další lidé...

Vyšlo 05.06.2007, v blogu: 0 1 2 3 4 5 6 7 8

Děkuji, že jste se rozhodl(a) přečíst tento článek. Budu rád i za komentář. Pokud Vás tento článek zaujal a rádi byste jej doporučili ostatním, podpořte mně prosím tím, že věnujete minutku svého času a uděláte mi reklamu na linkuj.cz, vybrali.sme.sk či jagg.cz. Přeji příjemné čtení

Poslední články

Diskuse k blogu

Pochvala 
Stránky jsou super, některé z těchto vtipů znám, ale přesto jsem se pěkně zasmál. Jen tak dál. Přeji všem smíškům krásný den... :-) 
Vložil: Martin (30.06.2007 14:18:05)
Super 
Díky za stránky. Každé ráno nám navozují super náladu. Jen tak dál.
Jindřiška 
Vložil: Jindřiška (03.08.2011 07:16:50)
Přidání příspěvku
©PC-guru.cz 2000-2008 | Optimalizováno pro 1024*768